Cosmedix

Максимальний результат при мінімальному подразненні шкіри.

Каталог

Ключові компоненти та технології: ефективні альфа-гідроксикслоти (AHA) м’якої дії, BHA-кислоти, епідермальні фактори росту (EGF), амінокислоти, рідкі кристали, інкапсульований вітамін А, антивікові пептиди, потужні антиоксиданти.

У складі засобів Cosmedix найпотужніші рослинні інгредієнти в найбільш ефективних концентраціях. Усі компоненти безпечні та м’які, адже орієнтир бренду — створення здорової синергії зі шкірою. Засоби працюють зі зміцненням каркаса шкіри та більш ефективною ексфоліацією.

  1. Однією з запатентованих технологій бренду є рідкі кристали. За своєю будовою вони схожі на верхній ліпідний шар шкіри і саме тому можуть швидко та глибоко проникати через клітинну мембрану. Це допомагає ефективно пом’якшити, зволожити та розгладити тонкі зморшки.

  2. Бренд має дві запатентовані системи доставки ретинолу: AGP–комплекс та LF-Ретинекс комплекс. Перший створений для жирної, нормальної та комбінованої шкіри та має потужні зволожувальні та вологоутримувальні особливості. Другий — підходить чутливій шкірі та забезпечує максимальну ефективність оновлення шкіри без типового для ретиноїдів подразнення.

  3. Технологія EGF в продуктах Cosmedix нагороджена Нобелівською премією. Принцип її дії заснований на притягуванні факторів росту до місця пошкодження для запуску процесів відновлення.

Бестселери

Залишилися
запитання?

Залиште свій контактний номер,
ми передзвонимо

Зв'язатись з менеджером