MZ Skin

«Менше – це більше» – головний концепт бренду.

Каталог

Ключові компоненти та технології: ефективні альфа-гідроксикислоти (AHA) м’якої дії, BHA-кислоти, амінокислоти, інкапсульований ретинол у комбінації з SPF 30, що не порушує мікробіом шкіри та розроблений для використання зранку та інші потужні компоненти в складах (плацента овець, фітостовбурові клітини, пептиди з частинками нанозолота).

Клінічно перевірені формули засобів і багатофункціональність засобів – ось головні переваги бренду.

Мета MZ Skin – об’єднати наукові розробки з сенсорним досвідом, щоб кожна людина з баночкою MZ Skin у руках відчувала турботу про себе та бачила доказ цієї турботи у відображенні дзеркала.

  1. Ефективність засобів MZ Skin науково доведена, а блискучий результат підтверджують як клінічні дослідження, так і тестування на добровольцях.

  2. Засновниця бренду доктор Замані вже 15 років працює лікарем-естетистом і спеціалізується на зоні довкола очей, тому розробки MZ Skin здатні комплексно вирішувати проблеми цієї делікатної зони – від набряків до роботи зі зморшками.

  3. Справжнім проривом і візитівкою бренду стала «LED-маска 2.0». Це портативний апарат для обличчя на світлодіодах (LED), що впливає на шкіру за допомогою хвиль світла (два режими: лікування акне та омолоджувальний).

Бестселери

Залишилися
запитання?

Залиште свій контактний номер,
ми передзвонимо

Зв'язатись з менеджером